تبلیغات
محمدرضا گلزار - سوپراستار به روز های اوج خود باز میگردد؟
 
محمدرضا گلزار
درباره وبلاگ


Rooze madar ro be hameye madarane sarzaminam tabrik migam:شماره1

Tabrik be Aghaye farhadie nazaninشماره2

تمامی حقوق این وبلاگ " وبلاگ محمدرضاگلزار"محفوظ میباشدوهرگونه کپی برداری از کل یا جز ان بدون منبع کار خیلی بدیه وتازه پیگرد قانونی هم دارد

مدیر وبلاگ : شقایق مدرس
برای دیدن به ادامه مطلب بروید  خبرگزاری ایسنا:محدرضا گلزار که مدتی در خارج از ایران به سر می برد و این حضور با حاشیه هایی همراه بود اخیرا مجددا به کشور باز گشته است. حضور محمدرضا گلزار بازیگر خبرساز سینمای ایران در خارج از کشور حواشی زیادی را برای وی در شکبه های اجتمایی به دنبال داشت. در این مدت عکس های او در کنسرت های مختلف منتشر میشد به شکلی که عده ایی تصور میکردند با این عس ها او دیگر قصد بازگشت یا حداقل حضور در سینما را ندارد.حتی در میان این حواشی شایعاتی مبنی بر ممنوع الورودی وی نیز منتشر شداما اخیرا این بازیگر پر حاشیه ی سینمای ایران در یکی از کافه های شهر تهران مشاهده شدهو شنیده ها حاکی از ان است که او دو سه هفته ایی هست که به کشور باز گشته است. محمدرضا گلزار گیتاریست گروه اریان کارش را در سینما با (سام و نرگس) ایرج قادری اغاز کرد و پس از ان تا مدت ها پول سازترین بازیگر سینمای ایران محسوب میشد تا جایی که حضورش در یک فیلم فروش چند صد میلیون تومانی ان را تضمین میکرد البته بازیگری که به واسطه ی چهره اش با به عرصه ی سسینما گذاشته بود حواشی خاص خودش را هم به دنبال داشت.گفته میشد او برای بازی چند دقیقه ایی در فیلم (دموکراسی تو روز روشن)90 میلیون تومن دریافت کرده و در یک مورد نیز سخن از قرار داد یک میلیار تومانی او برای چند پروزه به میان امد البته دستمزد های نجومی تنها یک پای حاشیه های گلزار بود. علاوه بر این او یک روز در در تیم والیبال هنرمندان حاضر میشد و یک روز سرپرست یک تیم والیبال حرفه ایی میشد. گاهی بحث ممنوع الکاری او مطرح میشد و گاهی هم خبر های غیر موثقی مبنی بر دیدارش با برخی شخصیت های سیاسی انتشار می یافت زمانی که در نقش روحانیت حاضر میشد روز دیگر عکسش در کنار بازیگر خوش چهره دیگری روی جلد روزنامه های زرد بود و....محمدرضا گلزار در یک دهه ی گذشته در 21 فیلم سینمایی بازی کرد و برای اغبالشان سود های سرشاری داشت اما در یکی دو پروزه ی اخر ستاره اقبال او که نشانه اوج گیری استقبال مخاطب از چشم رنگی ها  بود رو به افول نهاد و گلزار دیگر ان پسر محبوب گیشه نبودحالا دیگر خیلی از تهیه کنندگانی که روزی ارزویشان بود گیتاریست سابق گروه اریان یک سکانس در فیلمشان بازی کند داد سخن براورده که ما روز اول هم میدانستیم که این بازیگران غیر حرفه ایی رفتنی هستند. در هر صورت باید محمدرضا گلزار را یکی از سوپراستار های دهه ی اخیر سینمای ایران دانست که جوان ها برای دیدنش روی پرده ی سینما صف میکشند...سوپراستار هایی که این روز ها دیگر از ان ها نشانی نیست . باید دید ایا گلزار پس از شکست های اخیرش میتواند دوباره به روزهای طلایی خود بازگردد؟البته پاسخ به این پرسش مستلزم پاسخ به پرسش دیگری است:ایا گلزار با شرایط گذشته فرصت ادامه فعالیتدر سینمای ایران را بدست خواهد اورد؟
نوع مطلب : مطلب ها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 14 تیر 1392 07:49 ب.ظ
الان طراوت یه آپه جدید كرده،مال روزنامه تماشا،لطفا شماهم زود به زود آپ كنید!
شقایق مدرس

چششششششششششم
جمعه 14 تیر 1392 03:57 ب.ظ
پریا جونم ببخشید من رفتم کمپ اما خیلی شلوغ بود اصلا معلوم نبود شما میدونی اخرین پست یعنی جدیدترین پست کدومه ببخشیدااا
پریا

پست های جدیدش پوستر های جدید گلذاری و خبرگذاری نسیم:گلزار ماندنی نیست هستند
جمعه 14 تیر 1392 01:41 ق.ظ
پریا جون ادرس وب طراوت رو میدی توی یه این مدت که نبودم یادم رفته
پریا

بله عزیزم ادرسش اینه mrgolzar4.blog.com
جمعه 14 تیر 1392 01:40 ق.ظ
سلااااااااااااااااااااام پریا گلم خوبی خوشگلم چقدر دلم برات تنگ شده بود خیلی زیاد مسافرت بودم نمی تونستم بیام وب قربونت بشم
منو که فراموش نکردی
پریا

نه عزیزم مگه میشه اتفاقا فکر کردم شاید مسافرت باشی یا اینترنتت قطع شده باشه که نمیای اخه تو وبای دیگه هم کامنتاتو ندیدم
جمعه 14 تیر 1392 12:24 ق.ظ
تكلیفه عشقمونو بگو تا بدونم باشم؟نباشم؟بمونم یا نمونم؟میترسم بفهمم كه هیچ عشقى به من ندارى یا كه توى قلبت جایى واسم نزارى؟
آخه دوستت دارم منه بیچاره مگه دلم تو دنیا كسىرو داره؟
كجاى زندگیتم یه رهگذر تو خوابت؟یه موجوده اضافى توى اكثره خاطراتت
میبینى دارم میمیرم ولى كارى باهام ندارى
تو با غروره بیجات دارى حرسمو در میارى
من توى زندگیتم ولى نقشى ندارم اصلا
جمعه 14 تیر 1392 12:16 ق.ظ
اون موقع حرفاتون قابل باور بود نه الان كه همه جور عكسى ازش دیدیم.بچه ها هنوز خیلىهاشون كاراى گلزارو فراموش نكردن و اینكه گلزار باید كارى بكنه كه بفهمیم دوباره با ایمان شده و بچه ها از شوكه گذشته در بیان.وقتى كه گلزار در سكوت هست بیشتر من حرس میخورم تازمانى كه بیاد سرم داد بكشه یا فحش بده،چون آدم بیشتر بهش مشكوك میشه!
پنجشنبه 13 تیر 1392 08:12 ب.ظ
سخت است فراموش كردن كسى كه با او همه چیز و همه كس را فراموش مىكردم!
گاه گاهى یادم كن نترس تنهاییم واگیر دار نیست...
آنلاین كه میشوى انگشتانم به لكنت مىافتند...
پنجشنبه 13 تیر 1392 08:08 ب.ظ
و دیگران در حسرت وصالش ماندند آنروز كه نفسش "من" بودم سوختند در آرزویش آن روز كه آرزویش"من"بودم و همه داشتنش را به گور بردند آن روز كه باعث خوشبختیش "من"بودم حال "من"ماندمو آرزوهاى نفس بریده مردى كردم یا نامردى؟
پنجشنبه 13 تیر 1392 08:00 ب.ظ
یه نفر یه جایى تنها روز وشب از تو میگه از تو میخونه واسه تو مىنویسه اما تو نیستى تو نمیشنوى و نمیدونه چى میشه و همش اى كاش و اى كاش...
خسته شده خدایا...
فقط تو میتونى به دادش برسى
بیا و بمون كنارم واسه همیشه... نگو نمیشه...
فقط گوشه چشمى از نگاه خدا براى خوشبختى همه انسان ها كافیست
این نگاه را برایت آرزو میكنم...
مىنویسم:"د ى د ا ر"
تو اگر بى من و دلتنگ منى یك به یك فاصله ها را بردار
زیبا ترین ستایش ها نثار كسى كه كاستى ها و لغزش هایم را میداند
و بازهم دوستم دارد...
پنجشنبه 13 تیر 1392 07:49 ب.ظ
میگم چرا نفوذ بد میزنید؟انشاءالله گلزار همیشه پایدار باشه و تو اوج باشه و نقش هاى خوب بازى كنه و نقش هاى متفاوت بازى كنه و اینكه دیگه عكس و چیزه مبتذل ازش پخش نشه و مومن بشه و همه دوستش داشته باشن و اینكه طرفداراى قبلیش دوباره برگردن،و گلزار هیچ وقت ممنوع الورود و ممنوع الكار نشه!
پریا

فکر کنم شما که طرفدار اقای گلزاری باید بدونی که ایشون ادم مومنی هستن حتی ایشون تو یکی از مصاحبه هاشون گفتن که :برای شما عجیب است که من همیشه نماز می‌خواندم ومی خوانم؟ آیا هنر پیشه ای که شلوار جین می‌پوشد اگر نمازش را هم سر وقت بخواند عجیب. ناراحت کننده وتعجب آور است ؟ چرااین غیر قابل باور است ؟کیمیا جون این عین حرفیه که اقای گلزار توی مصاحبشون زدن.
پنجشنبه 13 تیر 1392 07:41 ب.ظ
بیوگرافی هنرمندان ایرانی حدیث میر امینی
حدیث میر امینی در پاسخ به این پرسش كه چه‌قدر از ابتدای مسیر بازیگری خود دغدغه كلیشه نشدن را دارد،افزود: بسیار تلاش می‌كنم در نقش خاصی كلیشه نشوم، خوشبختانه در سال‌های اخیر موقعیت‌هایی برایم به وجود آمده است كه بتوانم نقش‌های كاملا متفاوتی بازی كنم.

لغو با ارسال LAGHV 55011 به 8282
پنجشنبه 13 تیر 1392 07:34 ب.ظ
چراوبلاگه سمیرا باز نمیشه؟
پریا

نه باز میشه
پنجشنبه 13 تیر 1392 07:24 ب.ظ
امیدوارم گلزار به روز هاى اوج خودش باز گردد.این خبرارو كه میشنوم خیلى ناراحت میشم!
گلزارو تو كدوم كافه دیدن؟داشته چیكار میكرده؟چى میخورده؟
پریا

منم امیدوارم البته هنوزم ما طرفدارشیم و برای دیدن فیلماش بازم به سینما میریم به نظرم کسی که اینو نوشته خیلی.......کیمیا جون نمیدونم تو کدوم کافه بودن
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
Future Google PR for golzar44.mihanblog.com - 1.00 Flag Counter
تماس با ما
parsskin go Up
- -
 
 
بالای صفحه